Sukces uczennic ACE w Wojewódzkim Turnieju Bowlingowym Młodzieży OHP w Białymstoku

16 listopada 2021r. w Białymstoku odbył się Wojewódzki Turniej Bowlingowy Młodzieży OHP. Jego celem była popularyzacja tego sportu jako formy wypoczynku i spędzania wolnego czasu, jak również wyłonienie najlepszej drużyny i najlepszych zawodników Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku. Do rywalizacji stanęło 8 czteroosobowych drużyn z Augustowa, Białegostoku, Grajewa, Kolna, Łomży, Suwałk, Zambrowa oraz uczestnicy z Wasilkowa. W kategorii drużynowej I miejsce zajął Hufiec Pracy w Augustowie w składzie Agata Lisowska, Beata Waszczuk, Daria Żyłko oraz wychowawczyni Ewelina Romanowska, II lokatę zdobył Hufiec Pracy w Zambrowie, a III miejsce przypadło Ośrodkowi Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa, a zwycięskie ekipy dodatkowo medale i puchary.

Tekst: Ewelina Romanowska
Zdjęcia: Ewelina Czarkowska