Zakończenie roku maturzystów

...Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już dziś rozstania nadszedł czas...

 

26.04.2019 roku dla uczniów klas maturalnych Augustowskiego Centrum Edukacyjnego był dniem wyjątkowym. W auli naszego centrum zebrali się czwartoklasiści, rodzice, wychowawcy i nauczyciele, patroni kierunków, zaproszeni goście. Nadeszła długo wyczekiwana chwila zakończenia nauki i podsumowania dokonań.

Pan Dyrektor Grzegorz Augusewicz skierował do maturzystów słowa pożegnania oraz podzielił się refleksją na temat tego, jak ważnym etapem w życiu młodego człowieka jest szkoła średnia, czas wkraczania w dorosłość i świadomego wyboru drogi życiowej.

Ważnym momentem uroczystości było uhonorowanie tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się:

Monika Kamińska - IV g
Ewa Wysocka - IV hd
Sylwia Wikarska - IV hd
Ewelina Mazewska - IV if
Arkadiusz Erdukant - IV if
Adam Poulakowski - IV if
Norman Wroczyński - IV mct

Wyróżniającym się uczniom cenne nagrody wręczyli również przedstawiciele firm, będących patronami poszczególnych kierunków. Były także podziękowania i upominki za reprezentowanie szkoły w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, za osiągnięcia sportowe, za pracę w szkolnym kole teatralnym, wolontariacie i Samorządzie Uczniowskim.

Następnie każdy z absolwentów ACE odebrał z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawcy upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Wszystkim gorąco gratulujemy, dziękujemy za Waszą obecność w życiu szkoły i życzymy powodzenia!

 Tekst: W. Stachurska

Fotorelacja z zakończenia roku maturzystów - Sebastiana Czajkowskiego.