Biegi przełajowe klas I w ACE

2 października zostały zorganizowane biegi przełajowe uczniom klas I w naszej szkole. Dziewczęta i chłopcy pokonywali pięknie przygotowaną trasę, odpowiednio oznakowaną /aby nikt się nie zgubił/ nad jeziorem Necko. Imprezę sportową otworzyła pani Krystyna Osakowicz- dyrektor Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Skierowała do uczniów ciepłe słowa, życząc wszystkim zwycięstwa i pokonania trasy w dobrym stylu. Na starcie pierwszego biegu stanęły dziewczęta w okrojonym składzie, bo tylko 33 uczennice. Po zaciętej rywalizacji na trasie biegu - zwyciężyła Ewa Tkaczuk z klasy IB, następnie aż 5 dziewcząt z klasy Iaw. Ogromne gratulacje dziewczętom z Zasadniczej Szkoły Zawodowej, które zdominowały bieg przełajowy.

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Tkaczuk Ewa I b
2 Ćwiklińska Klaudia I aw
3 Krysiuk Agnieszka I aw
4 Dzietczyk Aneta I aw
5 Pichalska Martyna I aw
6 Turowska Ewelina I aw

Również w biegu chłopców klas I zwyciężył uczeń klasy I mrw – Patryk Kozłowski, ale wśród chłopców rywalizacja była bardzo duża. Wystartowało 114 uczniów z klas I Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Kozłowski Patryk I mrw
2 Damian Wasilczyk I el
3 Truszkowski Arkadiusz I b
4 Snarski Krzysztof I mct
5 Marcinkiewicz Adraian I mct
6 Kaczmaryn Szymon I if

Uczniowie za miejsca I-VI otrzymali pamiątkowe dyplomy a za miejsca I-III nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrekcję szkoły.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, wychowawcy klas I oraz szkolna pielęgniarka.

Gratulacje wszystkim uczniom, którzy ukończyli bieg przełajowy.