Mikołajkowy festyn

6 grudnia jak,co roku odbył, się w naszej szkole Festiwal Mikołajkowy,podczas którego miał miejsce koncert piosenki obcojęzycznej o tematyce świątecznej. Między występami uczestników wystąpił nasz szkolny zespół taneczny ACE dAnCE. Chętni uczniowie brali też udział w karaoke. Całość została przygotowana przez panią Aleksandrę Przerwę. Następnie odbyły się warsztaty taneczne pod kierunkiem pani Izabeli Kęcik. Dodatkowo klasa 3g pod opieką pani Violetty Puzio oraz Izabeli Dzikowskiej przygotowała pyszne pierniczki w ramach poczęstunku. W czasie Festiwalu zostały również wręczone nagrody w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Konkurs został przygotowany przez panią Marzenę i pana Jerzego Wasilewicz. To był po prostu fajny dzień????????. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a naszej uczennicy Amelii Tankiewicz za piękne zdjęcia.

Tekst: A. Dziądziak
Zdjęcia: A. Tankiewicz

W tym dniu odbyła się również sesja świąteczna w rameczce :) Dziękujemy Zuzi,Oli i Adamowi za udaną sesję.