Turniej koszykówki "ACE TrioBasket"

W piątek 02.06.2023 roku odbył się pierwszy w historii naszej szkoły turniej koszykówki "ACE TrioBasket". Wszyscy miłośnicy koszykówki mogli zaprezentować swoje umiejętności walcząc o Puchar Dyrektora ACE. Pierwotnie rozgrywki były zaplanowane na naszym orliku, niestety pogoda sprawiła, że musieliśmy uciec przed deszczem do naszej sali gimnastycznej. Zacięta rywalizacja do samego końca zawodów rozgrywanych w dwóch grupach po 4 zespoły. Następnie po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinale, a zwycięzcy tych meczy trafili do finału.
Wyniki turnieju:
I miejsce - "And One" w składzie Rafał Szybajło, Maksymilian Klekotko, Łukasz Solecki
II miejsce - "Szacun" w składzie Kacper Karczewski, Kacper Prostko, Patryk Sagun
III miejsce - "Bambiki" w składzie Piotr Cieśluk, Michał Grochowski, Mikołaj Dylewski
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że turniej przyczynił się do popularyzacji koszykówki w naszej szkole.
Organizatorzy: Jacek Szybajło, Tomek Wiszyński, Wojciech Iwanowicz