Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ACE

W piątek 19.05.2023 miało miejsce oficjalne otwarcie nowej nawierzchni na naszym "ORLIKU". Poprzednia trawa służyła dzielnie przez 13 lat i wymagała już pilnej wymiany. Cieszymy się bardzo, że przeprowadzono tę inwestycję dzięki środkom z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Mamy nadzieję, że dzięki temu młodzież, dzieci i dorośli w bezpiecznych i komfortowych warunkach będą mogli przez kolejne lata rozwijać swoje pasje sportowe.

Pierwsze zawody na nowej nawierzchni odbyły się właśnie w piątek i był to Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ACE. W turnieju wzięły udział cztery augustowskie szkoły średnie które rywalizowały systemem " każdy z każdym".

Wyniki turnieju:

I- miejsce ACE

II- miejsce I LO

III-miejsce ZST

IV-miejsce II LO

Król strzelców turnieju - Olgierd Salik ACE, najlepszy bramkarz - Damian Stankiewicz ACE. Nasza drużyna odniosła bezapelacyjne zwycięstwo nie przegrywając meczu i zagrała w składzie: Olgierd Salik 4ifa, Damian Stankiewicz 4hd, Łukasz Solecki 4b, Patryk Sagun 4b, Kacper Karczewski 4ifa, Rafał Szybajło 4ifa, Kacper Prostko 4ifa, Adrian Pretko 4g.

Serdecznie dziękujemy naszym chłopakom i gratulujemy!

Po turnieju wszystkich uczestników zaprosiliśmy na ciepły posiłek przygotowany przez Bursę Międzyszkolną. Organizatorzy dziękują Panu Dyrektorowi ACE Grzegorzowi Augusewiczowi i Jarosławowi Kwietniowi Dyrektorowi Bursy Międzyszkolnej oraz wszystkich trenerom przygotowującym zespoły do rozgrywek.