Dni otwarte w ACE

13 kiwtnia gościliśmy u nas ósmoklasistów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych powiatu augustowskiego. Każda grupa została przywitana przez Dyrektora ACE pana Grzegorza Augusewicza, który opowiedział o ofercie i atutach naszej szkoły. Następnie wystąpił zespół muzyczny, w którego skład wchodzą nasi uczniowie. Po występie kandydaci do szkół średnich zwiedzili naszą szkołę, dzięki czemu mieli okazję zobaczyć bogato wyposażone pracownie, dowiedzieć się czegoś o kierunkach kształcenia, a także otrzymać małe nagrody lub coś słodkiego. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do nas!

Dziś gościliśmy u nas ósmoklasistów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych powiatu augustowskiego. Każda grupa została przywitana przez Dyrektora ACE pana Grzegorza Augusewicza, który opowiedział o ofercie i atutach naszej szkoły. Następnie wystąpił zespół muzyczny, w którego skład wchodzą nasi uczniowie. Po występie kandydaci do szkół średnich zwiedzili naszą szkołę, dzięki czemu mieli okazję zobaczyć bogato wyposażone pracownie, dowiedzieć się czegoś o kierunkach kształcenia, a także otrzymać małe nagrody lub coś słodkiego. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do nas!