Dzień ucznia w DANWOOD S.A. III edycja

W dniu 12 grudnia 2019 odbył się „Dzień ucznia w DANWOOD” w którym wzięli udział nasi uczniowie: Jakub Wilczyński i Wojciech Ostaszewski - klasa III monter zabudowy i robót wykończeniowych, Daniel Ryszkiewicz- klasa IV technik budownictwa.

Firma DANWOOD zorganizowała dla uczniów Olimpiadę Budowlaną DANWOOD- „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. Zawody składały się ze szkolenia dotyczącego zasad wykonywania robót wykończeniowych w technologii stosowanej w firmie DANWOOD przeprowadzonego przez Pana Tomasza Sacharzewskiego a następnie teoretycznego testu dotyczącego prac glazurniczych omówionych w prezentacji, który rozwiązywali uczniowie. Dziesięciu najlepszych uczniów przeszło do finałowych zawodów, polegających na wykonaniu pracy glazurniczej z motywem świątecznym. Zwycięska praca została sfotografowana i posłuży jako pocztówka świąteczna z życzeniami dla dzieci z domów dziecka, które wspiera firma DANWOOD S.A.

W zawodach brali udział uczniowie ze szkół o profilu budowlanym z Białegostoku, Ełku, Łomży, Wojewodzina i Augustowa. Każda ze szkół wystawiła do zawodów trzech uczestników. Wszyscy uczniowie z naszego Centrum przeszli do drugiego etapu- gratulacje!

Zmagania glazurnicze przebiegały w bardzo sympatycznej i życzliwej atmosferze, każdy z uczestników mógł liczyć na życzliwą pomoc instruktorów, wsparcie kolegów, nauczycieli i organizatorów.

A teraz najważniejsze- Wszyscy uczniowie ukończyli swoje prace i bardzo się starali, by ich świąteczne drzewko było najpiękniejsze.

ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZOSTAŁ JAKUB WILCZYŃSKI- zajął pierwsze miejsce, wykonał perfekcyjną pracę, otrzymał indeks DANWOOD, bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, piękną statuetkę a ponadto dzięki jego wygranej Augustowskie Centrum Edukacyjne otrzymało nagrodę w postaci tygodniowego szkolenia z zakresu robót wykończeniowych dla klasy III monter zabudowy i robót wykończeniowych.

KUBA, WOJTEK, DANIEL- GRATULACJE !!!!

Pracownikom firmy DANWOOD gratulujemy pomysłu i zaangażowania, dziękujemy za miło spędzony czas, wspaniałą atmosferę i chęć współpracy.

Dziękujemy.

Tekst: Iwona Grabowa