Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca o godz. 9.00 przed budynkiem Augustowskiego Centrum Edukacyjnego w uroczystej atmosferze odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wyczekiwany czas wakacji poprzedzony był okresem wytężonej nauki, zdobywania wiedzy w różnych dziedzinach, realizowania swoich pasji.

Teraz nadszedł czas podsumowania. Najlepsi uczniowie poszczególnych klas zostali nagrodzeni nie tylko pięknym świadectwem, ale również upominkiem oraz uściskiem dłoni pana dyrektora Grzegorza Augusewicza, przewodniczącego Rady Rodziców – pana Piotra Wasilewskiego i wychowawcy. Nagrodzeni zostali nie tylko uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, ale też ci, którzy nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej oraz osoby, które odnosiły sukcesy sportowe.
Wśród zgromadzonych gości obecna była również pani Bożenna Kondracka - Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu oraz pan Benedykt Kozłowski – właściciel firmy Balt-Yacht. To nie jedyne osoby, blisko związane z pracą naszej placówki. Pan dyrektor wspomniał również Patronów klas, współpraca z nimi ma na celu uzyskanie przez uczniów jak najwyższych kwalifikacji.
Po uroczystości przed budynkiem ACE, wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy podsumowali pracę poszczególnych oddziałów i wręczyli pozostałe świadectwa.
Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom Augustowskiego Centrum Edukacyjnego życzymy owocnego wypoczynku! Do zobaczenia po wakacjach!


Tekst: Anna Prawdzik
Zdjęcia: Sebastian Czajkowski