Międzynarodowe Targi Budowlane „Budma” w Poznaniu

W dniach 12–14 marca 2015r. 10 uczniów ACE z klas - IIb i IIIb w ramach Projektu Acelerator uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Budowlanych „Budma” w Poznaniu.

W Targach wzięło udział wiele firm budowlanych znanych nie tylko w Polsce, ale również na rynkach europejskich. Prezentowały nowości i przedstawiły bogatą ofertę produktów oraz usług budowlanych i architektonicznych.

Uczniowie mieli możliwość poznać najnowsze materiały i najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w budownictwie. Atrakcją była  Fabryka Okien na Żywo. Młodzież brała również udział w różnorodnych konkursach, które zaoferował organizator Targów.
        Wiedza zdobyta na Targach z pewnością przyczyni się do lepszego zrozumienia zagadnień związanych z budownictwem, a być może w przyszłości zainspiruje do prób samodzielnego poszukiwania nowych  rozwiązań. Uczniowie są bardzo zadowoleni
z uczestnictwa w Targach, tym bardziej, że mogli zabrać ze sobą bardzo dużo różnych katalogów, folderów i czasopism branżowych, które zawierają w sobie całe mnóstwo informacji dotyczących najnowszych światowych trendów  w budownictwie i architekturze.

Tekst: Ilona Lubomska.