Młodzi artyści fotografowie

Młodzi artyści fotografowie z Augustowa z Pracowni Fotografii przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym prowadzonej przez znanego fotografa, dziennikarza i dydaktyka fotografii Jerzego Lecha zdobywają laury w konkursach fotograficznych. Tym razem na przestrzeni paru miesięcy miały miejsce dwa konkursy fotograficzne o zasięgu wojewódzkim organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku: „ Z Ziemią krążymy” oraz „S.O.S dla Bezdomnych Kotów”.
Serdeczne gratulacje dla Katarzyny Prokop, Dawida Pieciula i Wiktorii Rółkowskiej z Pracowni Fotografii.
Życzymy dalszych sukcesów! :)
Pracownia Fotografii przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym to prawdziwa kuźnia talentów. Jest to jedyne w Augustowie miejsce, gdzie odbywają się regularne darmowe zajęcia z fotografii dla młodzieży ze wszystkich Augustowskich szkół. Są to zajęcia pozalekcyjne dla chętnych miłośników fotografowania. Pracownia istnieje od 1992 roku. Przewinęło się przez nią kilkaset osób, z pośródktórych, dla wielu fotografia stała się cudownym hobby na całe życie, a dla innych zawodem i sposobem na życie po ukończeniu wyższych studiów fotograficznych artystycznych lub dziennikarskich.
Zapraszamy na zajęcia fotograficzne do prowadzonej przez Jerzego Lecha Pracowni Fotografii przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym Al. Kardynała Wyszyńskiego 3. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godziny 16:30 w sali 013.