MIĘDZYKLASOWY KONKURS NAKRYWANIA STOŁÓW O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ - Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym, w dniu 8 grudnia 2017 r., odbył się MIĘDZYKLASOWY KONKURS NAKRYWANIA STOŁÓW O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ.

Prezentacja różnych ciekawych pomysłów w zakresie doboru dekoracji świątecznych stołów wypełniała aulę tej szkoły od rana. W świątecznym nastroju o zapachu świeżych gałązek, mnóstwa samodzielnie wykonywanych ozdób i blasku świec, uczniowie wymieniali się własnymi pomysłami.

Nakrycia stołów zostały ocenione zgodnie z regulaminem. Zespół nauczycieli oceniających nakryte stoły zachwycił się wszystkimi nakryciami, a wyróżnił trzy spośród sześciu.

Pierwsze miejsce w tym konkursie zdobył zespół uczniów z klasy pierwszej technikum usług gastronomicznych w składzie: Khrystyna Yavdoshnyak, Weronika Bujnowska, Patrycja Sieńko.

Drugie miejsce uczennice z klasy trzeciej technikum informatycznego: Ewelina Mazewska, Aleksandra Jatkowska, Justyna Sztukowska. Trzecie miejsce przyznano zespołowi z klasy drugiej technikum żywienia i usług gastronomicznych: Agnieszce Zawadzkiej, Sylwii Kryszyn i Milenie Paszko.

Zwycięzcom konkursu Dyrektor Augustowskiego Centrum Grzegorz Augusewicz wraz z Panią Dyrektor Anną Rozmysłowicz wręczyli upominki i dyplomy. Nie zabrakło słów gratulacji i podziękowań za włączenie się do tej ciekawej imprezy.

W konkursie udział wzięło 27 uczniów, a pięknie nakryte stoły oglądali uczniowie różnych klas podczas przerw międzylekcyjnych.

Ta atrakcyjna forma wymiany pomysłów na pięknie nakryte stoły świąteczne była inspiracją do poszukiwania nowych pomysłów na dekoracje.

Tekst: Alicja Zyskowska