Bal Studniówkowy

Studniówka!!!

Wiele dni przed…

-Masz już sukienkę?

-Szelki bierzemy?

-Ksiądz ustalił termin?

…i nie były to rozmowy o ślubie tylko przygotowania do Studniówki!

14 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość przedmaturalna – Bal Studniówkowy. W tym roku to klasy czwarte hd/b, g, if, ak/h, oze/… z wychowawczyniami p. Anitą Drozdowską, p. Alicją Zyskowską, p. Gertrudą Zębalą, p. Anetą Orchowską i p. Zofią Węgrzynowicz, Dyrekcją, rodzicami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyły w tym oficjalnym wydarzeniu. Wszystko odbywało się w nowym pensjonacie „U Marianny”. Dopisywały nastroje a kreacje……ba, iście adekwatne do imprezy-przecież bal wymaga więcej niż zwykłe spotkanie! W tym roku dominowała czerwień i granat. Te ostre kolory służyły dobrej zabawie do białego rana. Był moment, gdy efekty specjalne- dymy uruchomiły alarm przeciwpożarowy, co było podkreśleniem wyjątkowości tego wieczoru.

Do tej pory wspominamy poloneza, którego tym razem uczyli nas wspólnie: niezastąpiona p. Bożena Ziemak i nasz nowy ksiądz katecheta Przemysław Jermak.

Scenariusz balu przygotowała p .Drozdowska, a przemawiali Szymon Sztabiński z klasy IV b.

Pani Dyrektor Agnieszka Milanowska życzyła udanej zabawy. Dziękujemy rodzicom i wychowawcom, którzy wytrwali z nami do białego rana. (mieli najbliżej do kawiarki ;-) ).

Tekst: Anita Drozdowska